چطور سرویس نقشه تهران کتاب اول را برای برنامه یا سایت خودمان فعال کنیم

کتاب اول

کتاب اول

خیلی وقتها شرکت های مختلف برای اینکه کروکی شرکت خودشان را بر روی سایت خودشان قرار بدهند از سرویس Google Map استفاده می کنند ، و یا اینکه وقتی در برنامه آنها نیاز است که کاربر به یک نقشه دسترسی داشته باشد باز هم از همین سرویس استفاده می کنند، این سرویس واقعا هم خوب است و هیچ مشکلی ندارد، شاید تنها ضعف آن نداشتن اطلاعات ریز محلات باشد مثل اسم کوچه ها و موارد مشابه.

 این نکات ریز را کتاب اول که واقعا یک کتاب زرد خوب است در سرویس نقشه خودش قرار داده و چند وقتی میشه که همین سرویس نقشه بر روی سایت کتاب اول هم برای استفاده قرار داده شده . خود من به شخصه بیشتر دوست دارم که از سرویس نقشه تهران کتاب اول استفاده کنم تا گوگل مپ ، چون اطلاعات بیشتری داره و پیدا کردن محلات در اون راحت تره. برای اینکه بتونید از این سرویس استفاده کنید دو تا راه دارید :

 راه اول : به صفحه نقشه تهران کتاب اول برید و بعد از سرویس نقشه تهران که توی صفحه هست آدرس مورد نظر رو پیدا کنید و نهایتا روی عکس کلیک راست کرده و گزینه Save Picture As  رو انتخاب کنید. از پنجره ای که باز میشه محل مورد نظر بر روی هاردتون رو انتخاب کرده و عکس رو ذخیره کنید، نهایتا می تونید عکس رو هرجا که خواستید بزارید.

راه دوم : روش اول زمانی خوب هست که کاربر شما نیازی به جستجو در سایر قسمت های نقشه و حوالی تصویری که شما نشون دادید نداشته باشه، وقتی که کاربر احتیاج داره که در نقشه حرکت کنه شما می بایست از خود اون ابزاری که کتاب اول در سایتش قرار داده استفاده کنید و نقطه آغاز حرکت رو بزارید روی محل مورد نظرتونَ به این منظور شما به یک iframe احتیاج دارید که اون آی-فریم به سرویس نقشه تهران اشاره خواهد کرد. بنا براین بصورت زیر عمل کنید :

1—       ایجاد یک آی-فریم با باز کردن و بستن تگ بصورت زیر :  توجه داشته باشید که چون وردپرس اجازه نمیده تگ های html نوشته بشه من بخش اول و آخر تگ ها رو که به ترتیب > و < هستند رو نمی زارم )

iframe>              </iframe

2—       بعد از اون باید قابلیت های اسکرول خوردن و خط دور فریم و خصوصیات این جوری رو مشخص کنیم، من این مشخصات رو توصیه می کنم. توجه کنید که اندازه طول و ارتفاعی که داده شده را تغییر ندهید ، چون این اندازه ها ، اندازه های پیش فرض در خود سرویس نقشه تهران است.

iframe width=”545″ height=”350″ frameborder=”0″ scrolling=”no” marginheight=”0″ marginwidth=”0″></iframe

3—       نهایتا باید sourceی را که این آی-فریم باید به اون اشاره کنه مشخص کنیم. در اینجا سورس ما همان صفحه سرویس نقشه تهران کتاب اول است. برای مشخص کردن محل مورد نظر در سرویس نقشه که نقطه شروع به کار نقشه باشد ، از زیر نقشه بر روی لینک به این مکان کلیک کنید و لینکی را که در آدرس بار به شما می دهد در قسمت src قرار دهید .

iframe width=”545″ height=”350″ frameborder=”0″ scrolling=”no” marginheight=”0″ marginwidth=”0″

src=”http://ketabeavval.ir/map/?x=26904&y=7875&z=3″></iframe

4—        پس از انجام دادن کارهای بالا اگر صفحه ای را که iframe را در آن قرار دادید ، مشاهده کنید، خواهید دید که بالای صفحه کتاب اول را به شما نشان می دهد. برای اینکه دقیقا به همانجایی اشاره کنید که سرویس نقشه تهران قرار دارد، در انتهای آدرس src باید mapContainer# اضافه کنید. با این کار صفحه دقیقا همانجایی خواهد آمد که شما مایلید .    

iframe width=”545″ height=”350″ frameborder=”0″ scrolling=”no” marginheight=”0″ marginwidth=”0″

src=”http://ketabeavval.ir/map/?x=26904&y=7875&z=3#mapContainer”></iframe

از سرویس نقشه تهران کتاب اول لذت ببرید. مسیر بالا محل شرکت فراکنش را که در کوچه توحید پنج ، خیابان رامشه ، بلوار دریا ، خیابان خوردین ، سعادت آباد قرار دارد را به شما نشان خواهد داد . 

کروکی آدرس شرکت فراکنش در نقشه تهران کتاب اول

کروکی آدرس شرکت فراکنش در نقشه تهران کتاب اول

 دوستان توجه داشته باشند که چند وقتی هست که مطالب این وبلاگ بدون اینکه نامی از مطلب و این وبلاگ برده شود در وب کپی می شود، دلیل اینکه چند وقتی هست که مطلب فنی نمی نویسم و وقت کمتری برای مطالب می گذارم هم فقط همین است، مطمئنا اگر کپی کردن مطالب به همین شیوه ادامه پیدا کند این وبلاگ را بصورت انگلیسی ادامه خواهم داد . بیایید به نوشتار و اندیشه همدیگر بیشتر احترام بگذاریم . توضیحات بیشتر را جایز نمی دانم

 لینک های مرتبط

5 Responses to چطور سرویس نقشه تهران کتاب اول را برای برنامه یا سایت خودمان فعال کنیم

 1. امین says:

  ممنون

 2. فرید says:

  تهدید نکن پسرکم.

  وبلاگ های بزرگ تر از تو http://www.1pezeshk.com و http://www.1fathi.com و …. هم از روشون کپی میشه و لی اونا “بازی” خودشون را خوب انجام میدن .
  همینه که کلی خاطر خواه هم دارند.
  تو هم یاد بگیر هیچ وقت تهدید “عمومی ” نکنی ، این جالب نیست .

 3. مهران says:

  ميتونيد از اين سايت هم استفاده كنيد البته تازه راه افتاده اما بد نيست http://www.MyMap.ir

 4. ali says:

  ای ول ای ول است ای ول
  این وب لاگ عالی است ای ول
  اگر مایل به تبادل لینک بودین امر بفرمائین تا اقدام کنم:
  این وب سایت من است در زمینه پروژه های دانشگاهی:
  http://www.bitasoft.ir/

  با تشکر

 5. مصطفی says:

  خیلی وقت بود که دنبال خاصیت #mapContaine بودم بابت این راهنمایی سپاس!!
  در ضمن برای استفاده از نقشه تو سایت می توانید از سایت wikimapia.com استفاده کنید
  که خودش هم این امکان را فراهم میکنه بدومن کد نویسی << کد تولید میکنه نقشه مورد استفادش هم گوگل هست و با اطلاعات کاملی که مردم وارد کرده اند .!! حتما ببینید
  http://www.wikimapia.org/

  شاد و پیروز و ایرانی باشید

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: